اپیدمیولوژی برای همه

کنکور دکتری 95

تاریخ:چهارشنبه 14 بهمن 1394-01:51 ب.ظ

سلام و عرض ادب 
امروز اطلاعیه برگزاری کنکور دکتری تخصصی وزارت بهداشت در تابستان 95 منتشر شد. برای مشاهده این اطلاعیه لطفا اینجا کلیک نمایید. 
نکات مهم این اطلاعیه: 
1- ثبت نام از اوایل اردیبهشت شروع می شود. 
2- زمان برگزاری آزمون 7 مرداد ماه است. 
3- آزمون کتبی همانند قبل و مصاحبه ها توسط دانشگاهها بصورت غیرمتمرکز انجام می شود. 
4- سهم آزمون کتبی و مصاحبه هنوز مشخص نیست و بعدا اطلاع رسانی می شود. 
5- فارغ التحصیلی تا 31 شهریور برای شرکت کنندگان ترم آخر الزامی است. 
دوستان عزیز می توانند کلید آزمون 94 دکتری اپیدمیولوژی را از این قسمت دانلود نمایند. البته این کلید، کلید اولیه است و کلید نهایی را ندارم. نظرات () 
جمعه 20 فروردین 1395 11:01 ق.ظ
دکتر کتابهای iqb اشتباه تایپی زیاد داره. این کتاب جدیدا رو دقت کنید اینجو نشه. حیفه بالاخره اینهمه زحمت. برای هر درسی جداست؟ ایشالا کی میتونیم تهیش کنیم. من یه منبعی برا نظام سلامت میخام
پاسخ عباس عباسی قهرمانلو : سلام
متاسفانه کتاب سوالاتمان غلطهای املایی زیادی دارد که این هم بر می گردد به این که بنده مسئول مستقیم این کتاب نبودم. در تمامی کتابهای که مسئول مستقیم بودم بارها و بارها غلطهای نگارش را چک کرده و ویرایش نموده ام. مثلا پاسخنامه IQB اپیدمیولوژی واقعا بی نظیر است هر چند غلط های املایی نیز شاید در حد خیلی پایینی داشته باشد. در هر حال در چاپ بعدی کتاب IQB این ایرادات بر طرف خواهد شد. کتابهای جدید مرور سریع هستند که برای هر درسی هم جداست. احتمالا به نمایشگاه کتاب برسند.
محمودی
چهارشنبه 11 فروردین 1395 07:36 ب.ظ
سلام و تبریک سال نو
دکتر این کتابهای جدید که گفتید برای کارمندها خوبن چی هستن؟ اپیدن؟ برای نظام سلامت کتابی در دست چاپ هست؟ اگر یه منبع جامع باشه که نصف سوالات رو هم پوشش بده خوبه. من فقط مشکلم با نظام سلامته
ممنونم راهنمایی بفرمایید
پاسخ عباس عباسی قهرمانلو : سلام
در دست تایپ هستند. برای تمامی چهار ماده درسی هم هستند. برای نظام سلامت هم هست. جامع هستند اما به هیج وجه پوشش صد درصدی ندارند به همین دلیل حجم آنها کم و مطالعه راحتی دارند و تقریبا برای کارمندان بهترین منبع است.
چهارشنبه 19 اسفند 1394 01:46 ب.ظ
با سلام
دکتر فقط این 4 دانشگاه که در جدول مناطق آمایشی نوشته شده برای 95 پذیرش دارند؟
پاسخ عباس عباسی قهرمانلو : سلام
بله طبق اعلام سنجش 4 دانشگاه برای امسال پذیرش دارند. برخلاف آن چیز که قرار بود اتفاق بیفتد افتاد. یعنی بی برنامه گی شدید. البته به نفع داوطلبان است.
سه شنبه 20 بهمن 1394 11:13 ب.ظ
با عرض سلام واحترام
ببخشی کتابهای جدیدتون که گفتید برای قشر کارمندخوبه کی اماده میشن؟
متشکرم
پاسخ عباس عباسی قهرمانلو : سلام و درود
قسمتی از این کتابها آماده شده و انصافا دوست و همکار عزیزم در این زمینه سنگ تمام گذاشتند. منتظر عقد قرارداد با انتشارات هستیم. فکر می کنم نهایتا تا پایان فروردین انشالله چاپ شوند.
شکوری
دوشنبه 19 بهمن 1394 10:19 ب.ظ
سلام دکترعزیز چرا پاسخنامه دکتری امسال 94وزارت خونه را توی سایت نمیگذارید عزیزم این nامین درخواسته
پاسخ عباس عباسی قهرمانلو : سلام عزیز دل برادر
شاید در جریان باشید که امسال نمی توان مستقیما از سایت سنجش دانلود کرد و تنها شرکت کنندگان آزمون می توانند این کار را بکنند بارها گفتم که کلید نهایی را ندارم. وقتی همکاری صورت نمی گیرد و دست تنها هستم انتظار معجزه از من نداشته باشید.
کلید اولیه را یکی از دوستان قبلا فرستاده بود در سایت قرار دادم
دوشنبه 19 بهمن 1394 11:54 ق.ظ
کلید نهایی که وزارت بهداشت ارائه کرده بنظرم در برخی سوالات صحیح نمی باشد.
پاسخ عباس عباسی قهرمانلو : گفته شما صحیح است البته در تعداد نادری از سالها این مساله وجود دارد. ما در کتاب پاسخنامه تشریحی مفصلا روی این نوع سوالات بحث کردیم. چنانچه نیاز به پاسخ تشریحی داری به کتاب IQB پاسخنامه تشریحی اپیدمیولوژی مراجعه کنید.
دوشنبه 19 بهمن 1394 11:25 ق.ظ
بلی. منظورم کلید نهایی آزمونهای دکتری اپیدمی که در سایت هم هست نه فقط 94- اگر باتوضیح و رفرنس محل پاسخ باشد که چه بهتر.
:)
پاسخ عباس عباسی قهرمانلو : در حال جمع اوری هستم انشالله تا یکی دو روز آینده در سایت قرار می دهم. اما کلید نهایی توسط وزارت بهداشت اعلام می شود هیچ توضیحی هم ندارد.
دوشنبه 19 بهمن 1394 11:14 ق.ظ
سلام
لطفا پاسخنامه سوالات دکتری اپیدمیولوژی رو هم بزارید
ممنون
پاسخ عباس عباسی قهرمانلو : سلام
منظورتان کلید ازمون 94 است؟
e
دوشنبه 19 بهمن 1394 10:25 ق.ظ
با سلام
آقای دکتر لطفا در خصوص تعداد ظرفیت سال 95 جو منفی ایجاد نکنید... فکر می کنید اگه ظرفیت افزایش پیدا کنه تصمیمات عجیب و غریب خواهد بود؟! از نظر منطقی چون در سال 95 دیگه آزمونی برگزار نخواهد شد باید تعداد ظرفیت کامل معمول هر سال پذیرش بشه... به نظرتون چه اتفاق عجیبی افتاده .... فقط به جای آبان آزمون در مرداد برگزار میشه... و دانشگاه ها هم می تونند تغییراتی در کلاس های نیم سال اوا و دوم اعمال کنند...
ممنون از زحمات ارزنده شما...
پاسخ عباس عباسی قهرمانلو : سلام
دوست عزیز اگر از بازدیدکنندگان دایمی سایت باشید ملاحظه می کنید که بنده دنبال جوسازی نیستم این سایت محیطی برای برقراری ارتباط بیشتر و در واقع ارایه مشاوره به داوطلبین است. بنده در مورد آزمون 95 به گفته های دکتر هلاکویی گرامی استناد کرده ام که طبیعتا از همه ماها اطلاعاتش در این زمینه بیشتر است. به نظرتان برای من فرقی می کند ظرفیت ها افزایش یا کاهش یابد؟ اگر تابستان تهران بگیرد یا نگیرد برای من مهم است؟ چه سودی از این جوسازی می توانم داشته باشم؟
شاید در جریان نباشید که در وزارت بهداشت تصمیم گیرندگان شب می خوابند و صبح تصمیم خلق الساعه ای گرفته و همان روز اجرایی می کنند که با زندگی خیلی از افراد خصوصا دانشجوها بازی می شود. اینها تصمیمات عجیب غریب هستند. چیزی که توضیح دادید نظر شخصی شماست بنده نیز در این باره تصمیم گیرنده نیستم که بخواهم اظهار نظری کنم. همیشه یکسری تصمیمات در وزارت گرفته می شود که به نفع برخی افراد و به ضرر خیلی از افراد تمام می شود.
دکتر هلاکویی بنده خدا هم که در این باره گفته بودند تابستان 95 فقط شیراز پذیرش خواهد داشت فرمودند که تا این لحظه این خبر موثق است(مربوط به مدتی پیش) و در ادامه به تصمیمات عجیب و غریب و یهویی به طرز غیرمستقیم اشاره کرده بودند. منظورشان این بود که سابقه وزارت بهداشت نشان می دهد که یک شبه همه برنامه هایی که ریخته شده بود عوض شده اند شاید این تصمیم هم گرفتار همچین شبی شود.
اینکه چه تغییری ایجاد شود بر همه پوشیده است شاید افزایش ظرفیت باشد شاید اصلا اپیدمیولوژی پذیرشی نداشته باشد شاید دانشگاههای جدید مانند تبریز پذیرش داشته باشند و هزاران شاید دیگر که طبیعتا سرنوشت خیلی از دوستان را تحت تاثیر قرار خواهد داد.
اما...
در هر حال هدف سایت ما روشن است و ما در این سایت سعی می کنیم راهنمایی های لازم را برای دانشجویان انجام دهیم. همین.
دانشجو
دوشنبه 19 بهمن 1394 01:05 ق.ظ
سلام و عرض ادب خدمت اقای دکتر
ایا اطلاعاتی راجع به اینکه ایا در سال 95 فقط شیراز پذیرش دکترا دارد یا دانشگاههای دیگر هم پذیرش دارند یا نه اطلاعاتی در دسترس هست
پاسخ عباس عباسی قهرمانلو : سلام
در این باره آخرین اطلاع موثقی که داریم همان اطلاعیه دکتر هلاکویی هست که در پست های قبلی آورده شده است. فعلا طبق این اطلاعات فقط شیراز پذیرش خواهد داشت. البته با توجه به تصمیم های عجیب و غریب وزارت بهداشت عجیب نیست که یک شبه همه چیز عوض شود.
یکشنبه 18 بهمن 1394 11:00 ق.ظ
سلام
خیلی کارتون درسته، سایتتون عالیه،خواهشا کمک کنید که افراد شاغل هم نتیجه بگیرند.امیدوارم همیشه تندرست و موفق باشید
پاسخ عباس عباسی قهرمانلو : سلام
داریم روی این پروژه هم برنامه ریزی می کنیم. نهایت کاری که از دست ما بر می آید چاپ کتب خلاصه و مرور سریع است که انشالله بزودی تحویل انتشارات داده می شود.
ممنون از شما
یکشنبه 18 بهمن 1394 10:17 ق.ظ
بسیار ممنون از سایت خوبتون
پاسخ عباس عباسی قهرمانلو : خواهش می کنم
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو