اپیدمیولوژی برای همه

مصاحبه با رتبه 1 دکتری اپیدمیولوژی 1395

تاریخ:چهارشنبه 26 آبان 1395-09:45 ق.ظ

سلام 
امروز مصاحبه آقای سعادتی به دستمان رسید و در سایت منتشر می کنیم. ایشان رتبه یک آزمون دکتری 95 شدند و در حال حاضر در دانشگاه ایران مشغول به تحصیل هستند. از ایشان تشکر می کنم که در مسیر راهنمایی داوطلبین ما را یاری کردند. مصاحبه ایشان حاوی نکات جالب توجهی است. ضمنا در سوالات امسال نیز چند سوال جدید قرار داده ام که کمی پاسخ دادن به سوالات را زمان بر کرده است. امیدوارم آقای سعادتی در مسیر زندگی شان نیز همیشه موفق و موید باشند. 

برخی دوستان شایعه ای را در خصوص آقای سعادتی در نظرات مطرح کرده اند که البته بنده تایید نکردم. بنده با خود آقای سعادتی در این باره حرف زدم و ایشان هم تکذیب کردند. البته تقریبا مطمئن بودم این شایعه فقط در راستای تخریب ایشان است و رتبه یک شدن ایشان به مذاق برخی افراد خوش نیامده است. همانطوری که در مصاحبه شان نیز گفته اند که وجود دشمنان باعث انگیزه بیشتر ایشان برای قبولی شده است. امیدوارم شایعه پراکن ها دست از این گونه کارها بردارند. 
ایمیل جناب آقای سعادتی برای پاسخ گویی در این زمینه: hasansaadati1391@gmail.com

1-با سلام لطفا خودتان رامعرفی كنید و رتبه و  در صورت تمایل درصدها و نمره مصاحبه خود را عنوان کنید.  

حسن سعادتی، کارشناسی بهداشت عمومی: دانشگاه علوم پزشکی ایران، کارشناسی ارشد اپیدمیولوژی: دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد 

رتبه اول دکتری اپیدمیولوژی  

درصدها بصورت تراز اشاره شده:

اصول اپیدمیولوژی    100 درصد  

بیماری ها                  87 درصد 

نظام سلامت             53 درصد 

آمار                       100 درصد   

نمره مصاحبه رو دقیقا حضور ذهن ندارم ولی می دونم در مصاحبه تهران نفر سوم- در مصاحبه کرمان نفر دوم و در مصاحبه شیراز نفر اول شدم.       


2- آیا بار اول بود که کنکور دکتری اپیدمیولوژی شرکت می کردید؟ در صورت خیر بودن، لطفا دلیل عدم قبولی در سال(های) قبل را بفرمایید.   .  

امسال بار سوم بود بنا به دلایلی در دو بار قبلی در مرحله مصاحبه رد شدم ولی امسال تصمیم گرفتم تا نمره کتبی ام رو آنقدر بالا بیارم تا امتیاز مصاحبه نتونه برام تعیین کننده باشه. چون واقعا تعیین کننده نمره کتبی خودمون هستیم. ولی در مصاحبه خیلی عوامل تاثیر دارند. 


3- مقطع قبلی را کدام دانشگاه بودید؟  

دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد


  4- آزمون کتبی امسال چطور بود؟   

بر خلاف ظاهرا ساده شون خیلی مفهومی بودن


5- مهمترین عامل موفقیت شما در آزمون کتبی به نظرتان چه بود؟   

مسلما خیلی عوامل تاثیر گذلر هستند اما مهمترین عامل نداشتنن استرس و اعتماد به توانایی های خودم بود. چون بر خلاف سال های گذشته که به دلیل ترس از خدمت سربازی استرس قبول نشدن را داشتم نتیجه آزمون امسال برام مهم نبود. نه اینکه مهم نباشد چون انتخاب های زیادی داشتم و محدود نبودم.  


6- برای آزمون کتبی برنامه مطالعه شما چگونه بود؟(از چه زمانی شروع کردید و نحوه مطالعه و ...)  

اینکه فردی دوماه درس بخونه قبول میشه و یا اینکه شش ماه خوند تا قبول شد بستگی به اطلاعات فرد و آمادگی اون شخص داره ولی چیزی که مسلم هست اینه که با یکی دوماه خوندن کسی تا بحال قبول نشده ...


7- توصیه کلی شما به داوطلبین درباره آزمون کتبی چیست؟ 

تلاش و مطالعه فراوان و  اعتماد به نفس بالا


8- توان علمی خود را به چه صورت تقسیم بندی کرده بودید؟ بین آزمون کتبی و مصاحبه برای هر کدام چه مقدار انرژی گذاشته بودید؟ 

اگر کسی واقعا برای کتبی آماده شده باشد نیازی به آمادگی برای مصاحبه ندارد چون در مصاحبه هم همون سوالات علمی پرسیده می شود.  


9- امسال که سال اول مصاحبه های غیرمتمرکز بود به نظرتان آیا این شیوه مناسب بود؟ دلیل پاسخ تان را نیز عنوان کنید. 

 بنظرم شیوه استاندارد و مناسبی بود چون در هر بخش از تمامی داوطلبین سوالات یکسان و مشابه ای پرسیده می شد و عدالت برقرار بود هم از نظر سوالات وهم از نظر مدت زمان مصاحبه. ولی عیب مصاحبه امسال این بود که غیر متمرکز بود و کلیه داوطلبان مجبور بودند برای مصاحبه به مناطق مختلف بروند که مشکلات سفر و اسکان مطرح بود .


 10- برای مصاحبه چه برنامه ای داشتید؟ برای آمادگی قبل از مصاحبه چکار کردید؟

   برنامه خاصی مطرح نبود


11- شما همه مصاحبه ها را رفتید؟ درباره هر کدام لطفا توضیح مختصری بفرمایید که شرایط آن چگونه بود؟ 

بله . تقریبا در هر سه منطقه روش یکسان و استاندارد بود و تفاوتی با هم نداشتند


12- توصیه شما به داوطلبان در خصوص هر کدام از حیطه های مصاحبه (آموزشی ، پژوهشی و ...) چیست؟   

توصیه خاصی نمی توان مطرح نمود چون فعالیت های آموزشی و پژوهشی فعالیت هایی هستند که زمان خاص خودش رو می طلبد بعنوان مثال اگر فردی به دنبال سوابق آموزشی هست حداقل باید یک ترم تحصیلی رو تدریس نمایید. و برای کارهای پژوهشی هم حداقل یک سال لازم است بنابر این باید از بدو قبولی در مقطع ارشد باید به فکر رزومه خود باشند نه نزدیک زمان آزمون


13- به نظر خودتان مهمترین عاملی که باعث قبولی نهایی شما شد( با احتساب آزمون کتبی و مصاحبه) چیست؟  

خودباوری


14- مدرک زبان شما چه بود؟ نمره ای که داشتید چند بود؟ اگر در این زمینه راهنمایی خاصی درباره معرفی کتب دارید لطفا بفرمایید.   

مدرک زبان قبلی من MHLE با نمره 64 بود ولی ده روز قبل ثبت نام در آزمون دکتری تاریخ آن انقضاء شد برای همین در آزمون فوق برنامه ای که وزارت بهداشت گذاشت نمره مشروط برای شرکت در ازمون را گرفتم. من خودم شخصا منبع خاصی رو مد نظر نداشتم. می توان از منابع پیشنهاد شده سایر دوستان استفاده شود.


15- چند سوال از سوالات مصاحبه(هر کدام جداگانه اگر خاطرتان هست) که از شما پرسیده شد را می توانید بگویید؟ 

در مورد فاصله اطمینان 

سرقت ادبی 

مخدوش کننده ها  

درمورد موضوع پایان نامه دوره کارشناسی ارشد سوال می شود


16- به نظرتان از چه زمانی شروع کردن برای مطالعه آزمون کتبی کافی است؟  

از ترم دوم به بعد دوره کارشناسی ارشد که دروس تئوری تمام شده باشند


17- به نظرتان از چه زمانی باید به فکر مصاحبه دکتری بود؟  

 برای مصاحبه لازم است در زمینه مکالمه انگلیسی کمی تلاش شود چون اگر کسی واقعا منابع اپیدمیولوژی رو برای آزمون  بخوبی خونده باشه نیاز به آمادگی علمی برای مصاحبه ندارد. 

18- توصیه شما به دانشجویانی که تازه ارشد قبول شده اند برای آمادگی برای دکتری اپیدمیولوژی چیست؟  

توصیه شخصی من اینه که اگر امکان اشتغال در جایی برای فردی وجود دارد آن را در اولویت اول قرار دهد. چون خوندن با عمل خیلی متفاوته 


19- هر سال حرف های مبنی بر حق خوری در مصاحبه می شنویم و برخی عزیزان معتقدند در آمار قبولی ها از دانشگاه های تهران(علی الخصوص دانشگاه علوم پزشکی تهران) تعداد بیشتری وجود دارد و این را به تبعیض اساتید نسبت می دهند. نظرتان در این باره چیست؟ 

بالاخره هدف از مصاحبه برای آزمون دکتری اینه که افرادی به مقطع دکتری راه پیدا کنند که شایستگی بیشتری داشته باشند. و صرف این که نمره کتبی بالایی داشته باشن نمی شود دکتری قبول شد اگر اینطور بود میشد مثل مقطع کارشناسی ارشد (منظورم این نیست که افرادیکه قبول نمیشن شایستگی رو ندارند). ولی حقیقتش من خودم هم به عادلانه بودن این روش اعتقاد ندارم چون بطور ناخواسته یک سوگرایی انتخاب بوجود میاد. بعنوان مثال مطمئنا اگر دانشجویی به مصاحبه راه پیدا کند که شاگرد یکی از اساتید مصاحبه کننده باشد بطور ناخوداگاه یک تفاوتی رو با سایرین قائل می شوند. از طرفی هم بین فردی که شاگرد اساتید مصاحبه کننده نیست بعبارتی تحصیلات کارشناسی ارشد خود را در یکی از شهرستان ها گذرانده با فردی که دانشجوی تهران بوده و با اساتید شناخت دارد از خیلی لحاظ مثل استرس، اضطراب و.. تفاوت هایی وجود دارد که میتونه بعنوان مخدوش کننده هایی فرض شوند. ولی با روش مصاحبه ساختارمند امسال عوامل مطرح شده تا حد زیادی خنثی شدند و بنظر من این روش نسبت به روش قبل عادلانه تر می باشد.  

20- نظرتان درباره سایت شخصی "عباس عباسی قهرمانلو  " و کانال تخصصی "آزمون های اپیدمیولوژی" چیست؟ آیا شما استفاده ای از این دو مورد داشتید؟ 

جا دارد از زحمات بی شائبه جناب آقای دکتر عباسی بابت راه اندازی سایت ارزشمندشون تشکر کنم چون در این زمانه کمتر کسی رو می توان یافت که بدون هیچ چشم داشتی دیگران رو راهنمایی و مشاوره دهد. و ایجاد این سایت یک ایده خلاقانه بود که توسط جناب آقای دکتر عباسی ایجاد شد تا در زمینه معرفی هر چه بهتر رشته اپیدمیولوژی به موفقیت هایی برسد همچنان که رسیده است. و امیدوارم در آینده هم همچنان به قوت خود پا برجا باشد چون برای مدیریت سایت و بروز کردن مطالب آن باید زمانی صرف شود. حقیقتش من با سایت جناب آقای دکتر عباسی به واسطه یکی از دوستانم در زمان تهیه طومار اول جهت تبیین جایگاه اپیدمیولوژی آشنا شدم و مشخصات خود را ثبت کردم. ولی در کانال تخصصی اپیدمیولوژی عضو نیستم.  


21- چه کسانی در قبول شدن شما در این آزمون نقش بسزایی داشتند؟  

بر خلاف انچه که همگان تصور می کنند که باید افرادی باشند تا بتوان در رسیدن به موفقیت به آنها تکیه کرد و از راهنمایی هاشون بهره برد من موفقیت خودم رو مدیون اون دسته از افرادی هستم که دائم به فکر ضربه زدن به من بودن و در ظاهر دوست، دشمنی خود را پیش می بردند. و این انگیزه ای شد برای تلاش بیشتر، تلاش بیشتر و تلاش بیشتر.  چون این رو باور دارم بهترین انتقام، یک موفقیت عظیم است. 22- سخن پایانی؟  


وقتی وجود خدا باورت بشه، خدا یه نقطه میزاره زیر باورت و ” یاورت” میشه  در تمامی کارها


لطفا منابعی که برای آزمون کتبی مطالعه کردید را در این قسمت بفرمایید:  


اصول اپیدمیولوژی 

ا- اپیدمیولوژی گوردیس 

2- اپیدمیولوژی بیاند 

3- فرهنگ جامع اپیدمیولوژی دکتر کیومرث ناصری 

4- خطاھای متداول در تحقیقات علوم پزشکی- تالیف  دکتر سوری   

5- مرور ساختار یافته و متا انالیز – تالیف دکتر حق دوست و ... 

6- روش های تحقیق کیفی – تالیف محسن ادیب حاج باقری و..  

7- مقالات دکتر حق دوست 

8- اپیدمیولوژی پایه بیگل هول 

9- تند اموز اپیدمیولوژی دکتر پیمان سلامتی  

آمار 

1- روشهای آماری و شاخص های بهداشتی دکتر کاظم محمد 

2- اصول و روش های آمار زیستی  سید محمد تقی آیت الهی 

بیماری ها 

1- سه جلد مرجع اپیدمیولوژی بیماری های شایع ایران – شورای نویسندگان به سرپرستی دکتر پروین یاوری 

2- دستوالعمل بیماریهای واگیر و غیر واگیر وزارت بهداشت ( در مراکز بهداشتی درمانی وجود دارد) 

نظام سلامت  

1- شاخص های سلامت در سیمای جمهوری اسلامی ایران 

2-  کتاب راهنمای محاسبه بار بیماری ها تالیف دکتر نقوی 

3- سلامت و عوامل اجتماعی تعیین کننده آن تالیف دکتر محمد اسماعیل مطلق 

4- چالش ھای سلامت عمومی در ایران تالیف دکتر سعید داودی  

5- سیمای مرگ و میر در جمھوری اسلامی ایران 

6- دستورالعمل های بهداشتی  

7- کلیات بهداشت عمومی دکتر حسن آبادی 

در انتها لازم است که این نکته رو اشاره کنم که برای آزمون امسال تنها منابع اشاره شده را خوندم ولی برای بار اول و دوم قبلی که برای آزمون دکتری می خوندم منابع بیشتری رو مطالعه کرده بودم و تا حدودی اطلاعات رو بخاطر داشتم بنابراین توصیه من این است که خود را تنها به منابع اشاره شده محدود نکنید و از منابع معرفی شده سایر دوستان هم استفاده نمایید.

با آرزوی موفقیت و سربلندی

  

از پاسخگویی شما بی نهایت سپاس گزارم.

نظرات() 
جمعه 3 آذر 1396 01:27 ب.ظ
سلام اقای دکتر و امیدوارم سلامت باشید نیاز به مشاوره با شما برای ازمون دکتری دارم
پاسخ عباس عباسی قهرمانلو : سلام
زنده باشید.
سوال خودتان را بپرسید. تا حد توان پاسخگو هستم
وحید
چهارشنبه 4 مرداد 1396 08:05 ق.ظ
سلام جناب دکتر عباسی عزیز
عذر خواهی میکنم سوالی داشتم.
کف نمره آخرین نفر قبولی در سال های قبل منظورم از 100 نمره هست یعنی 50 مصاحبه به اضافه 50 کتبی معمولا حدوده چند بوده ؟70 به بالا درسته؟
با تشکر
پاسخ عباس عباسی قهرمانلو : سلام
سالهای قبل 70 کتبی بود و 30 مصاحبه.
متاسفانه اطلاعی در این باره ندارم دوست عزیز
فرزانه
یکشنبه 18 تیر 1396 09:08 ق.ظ
سلام آقای دکتر
ببخشید میشه تو متن های مصاحبه حتما نمره خالص یا اقلا درصدهای خام ذکر شود تا برای ما که رتبه و نمرات تراز تا پایان اعلام نتایج نهایی زده نمیشود هم امکان مقایسهوجود داشته باشد و بتونیم تخمینی از میزان موفقیت خودمان داشته باشیم. و مصاحبه با نفرات آخر قبولی هم اگه بود خیلی بهتر میشد .
پاسخ عباس عباسی قهرمانلو : سلام
معمولا بنده کارنامه دوستان را در صورت تمایل خودشان میگیرم اما نزد‌بنده امانت می ماند اگر خودشان مایل باشند در مصاحبه اعلام می کنند. برای مصاحبه هم بنده فراخوان میزنم از همه ددخواست همکاری میکنم اما همکاریها در همین حدی است که می بینید
حسن سعادتی
چهارشنبه 10 آذر 1395 06:53 ب.ظ
با سلام خدمت دکتر عباسی عزیز
خواستم اعلام کنم که در آزمون کتبی با یک تست کمتر از جناب آقای حاجی پور در کتبی رتبه دو شدم . ولی در مجموع نهایتا رتبه نهایی من یک شد. که نشان دهنده اهمیت مصاحبه در جابجایی افراد است. با توجه به اینکه سهمیه مصاحبه در قبولی نهایی امسال تنها 30 درصد بود و با توجه به اینکه اعلام شده است که سهمیه مصاحبه در آزمون دکتری سال آینده 50 درصد می باشد توصیه من به همه شرکت کنندگان دکتری سال آینده این است که همزمان با آمادگی برای آزمون کتبی از الان برای مرحله دوم یعنی مصاحبه هم خود را آماده نمایند. چون برای مصاحبه دو برابر ظرفیت پذیرش از داوطلبین شرکت کننده دعوت می شود که باعث جابجایی چشمگیر در رتبه نهایی افراد می شود. بعنوان مثال امسال حدودا 25 نفر از شرکت کنندگان دکتری اپیدمیولوژی برای مصاحبه دعوت شده بودند که در نهایت نصف این افراد قبول می شدند که در بین افراد قبول شده امسال هستند افرادی که رتبه کتبی آنها بالای دوازده بوده ولی چون نمره مصاحبه آنها بالا شده جزء پذیرفته شدگان شدند و بالعکس. در کل پس اگر فرضا سال آینده 10 نفر پذیرش داشت رتبه کتبی فردی 5 بود دلیل به قبول شدن نهایی نمی باشد چون قبول شدن نهایی منوط به نمره مصاحبه می باشد و در صورت داشتن نمره مصاحبه ضعیف ممکن است رتبه نهایی آن بیشتر از ده شود و قبول نشود با وجود اینکه رتبه کتبی آن 5 بود. امیدوارم توضیحاتم در مورد اهمیت هر دو مرحله کتبی و مصاحبه دکتری مفید بوده باشد- با آرزوی موفقیت سعادتی
پاسخ عباس عباسی قهرمانلو : سلام
ممنون از توضیحات مبسوط شما
اتفاقا داوطلبین نباید برای سال بعد به مانند امسال عمل کنند چون سال بعد مصاحبه نقش پررنگ تری خواهد داشت و این می تواند کاملا رتبه بندی را مطابق فرمایش شما جابجا کند.
...
سه شنبه 9 آذر 1395 09:50 ب.ظ
با سلام خدمت دکتر عباسی بزرگوار و عرض تبریک به اقای سعادتی بابت قبولیشون خواستم بگم با توجه به اعلام رتبه کتبی در کنکور امسال آیا مقدور هست آقای سعادتی رتبه کتبی آزمون خود را هم ذکر کنند؟
با احترام
پاسخ عباس عباسی قهرمانلو : سلام
اگر خود ایشان این پیام را دیدند خواهشمندیم اعلام کنند و اگر نه که هر وقتت ایشان را دیدم می پرسم.
همکار
سه شنبه 9 آذر 1395 09:11 ب.ظ
سلام
به نظر من آقای عباسی با موافقت آقای سعادتی دلیل این شایعات را روی سایت بزارید تا این حساسیت ها کم بشه، چون همه فکر می کنن چه اتفاقی افتاده و ممکنه موفقیت آقای سعادتی زیر سوال بره. به نظر من اگه در همین سایت واقیت ها گفته بشه دیگه حرف و حدیث ها تموم میشه. انشاا.. خدا هم همه تهمت زننده هایی که بیدلیل برای دیگران مشکل ایجاد میکنن رسوا میکنه.
پاسخ عباس عباسی قهرمانلو : سلام
اتفاقا با نظر ایشان در سایت قرار ندادیم و به نظرم این راه حل مناسب تر بود. هر چه هست قبل از اینکه این شایعه پراکنده شود جلوی آن گرفته شد. ایشان برای قبولی و رتبه یک شدنشان فقط بر پایه نمره کتبی خوب و نمره مصاحبه خوب تکیه داشتند. همین
از دوستان آقای سعادتی
شنبه 6 آذر 1395 11:05 ق.ظ
با سلام خدمت جناب آقای دکتر عباسی گرامی

حقیقتش خواستم از آقای دکتر عباسی تشکر کنم به خاطر اینکه دفاع از مظلوم بسیار کار بزرگ و پسندیده ای است. من آقای سعادتی را کاملا می شناسم و به توانایی های علمی و اخلاقی ایشان کاملا شناخت دارم. ممنونم از اینکه جزییات را منتشر نکردید چون آن افراد حسود دامنه شایعه پراکنی شان افزوده میشد.
کسانی که تجربه کار اداری و کار در فیلد را دارند به احتمال زیاد با افرادی مواجه شده اند که خود آفت سیستم بوده و بجای خدمت واقعی به مردم در حال تجسس و تخریب افراد توانمند هستند تا نقاط ضعف خود را پوشش داده و بلکه جایگاه هایی که شایسته ذره ای از آن را هم ندارند بدست آورند. در قرآن کریم که کتاب زندگی است در سوره مبارکه همزه داریم: "وای بر هر عیبجوی عیبگویی؛ این عیبجو کسی است که برای رسیدن به جایگاه های مادی بیشتر حرص می زند و از اینکار لذت می برد." واقعا وای بر این افراد.

و از خداوند متعال برای آقای دکتر عباسی عزیز که سایت به این خوبی را در زمینه اپیدمیولوژی طراحی کرده اند و به قضایا منصفانه پرداخته اند آرزوی توفیق در همه ی مراحل زندگی دارم.
پاسخ عباس عباسی قهرمانلو : سلام
در طول این چند سال که وارد حیطه اپیدمیمولوژی شده ام بارها و بارها با چنین افرادی مواجه شدم که قصد تخریب و زیر سوال بردن افراد موفق را داشته اند که البته برای خود بنده نیز این اتفاق کم نیفتاده است. من فقط این بحث را باز کردم تا داوطلبین سال آینده در جریان قرار بگیرند چون ممکن بود به نحوی این شایعه در بین آنها از طرق دیگر پخش شود و آن موقع نمی شد به تمامی افراد یکی یکی توضیح داد. مهم این است که ما توانستیم همه را از این مساله آگاه کنیم. جدا از توانایی های علمی آقای سعادتی بنده در همین مدت کم آشنایی ، همیشه اخلاق بسیار خوب و برخورد محترمانه ایشان را دیده ام. ممنون بابت حضور ارزشمندتان
شاید بی ربط نباشد: زمانی که بنده برای آزمون ارشد آماده می شدم در بین افراد حسودی مطالعه می کردم که چشم دیدن پیشرفت بقیه را نداشتند و البته خود را علامه دهر می نامیدند. در همین شرایط من انقدر تلاش و انگیزه ام بیشتر شد که مطمئن بودم قبول می شوم اما در پایان کار و بعد از حصول قبولی آرزو کردم هیچ وقت این افراد را نبینم که بحمدالله هم تاکنون ندیدم. بودن چنین افرادی آفت سیستم کاری و تخصیلی و زندگانی در زمین هستند. خداوند شرشان را کم کند انشالله.
با آرزوی موفقیت برای همه افرادی که چشم و امید به داشته ها و موفیت های خود دارند نه حسادت به موفقیت دیگران.
حسن سعادتی
چهارشنبه 3 آذر 1395 11:45 ب.ظ
با سلام خدمت جناب اقای دکتر عباسی عزیز
امروز تعدادی از دوستام با من تماس داشتند و و در مورد شایعه ای که براشون معلوم نبود چی بود سوال داشتند و سایت شما رو منبع سوالشون ذکر کردند البته من توضیحات کامل رو به آنها گفتم و اتفاقا با اطمینان 95 درصد حدس میزنم که طرف شایعه ازم کیا هستند و برامم مهم نیست بزار توی عالم خودشون شاد باشند فقط خواهشم از شما دکتر عباسی عزیز اینه که در صورت امکان ایمیل منو به افرادی که سوالی دارند که مربوط به من می شود معرفی نمایید. تا پاسخ مناسب داده شود با تشکر حسن سعادتی
hasansaadati1391@gmail.com
پاسخ عباس عباسی قهرمانلو : سلام
ممنون از شما آقای سعادتی بزرگوار.
حقیقت این است که این شخص چهار بار کامنت مورد نظر را برای سایت فرستاده بود و من هم البته تایید نکردم اما گفتم شاید اگر در این باره هشدار ندهیم با پخش این شایعه در بین داولبین قبولی شما را زیر سوال ببرند و وجهه شما خراب شود. به همین دلیل در سایت اعلام کردم تا به نوعی هم پاسخ ایشان را داده باشم و هم از جوی که ممکن بود بعدا علیه شما درست شود جلوگیری کنم. ایمیل شما را با اجازه تان در سایت قرار می دهم تا اگر سوالی پیش آمد از خودتان پرسیده شود.
ممنون از شما
مهسا
چهارشنبه 3 آذر 1395 03:52 ب.ظ
سلام جناب آقای دکتر عباسی
یعنی نظر دوستان شرکت کننده این بوده است که ایشان با روابط و پارتی رتبه یک شده اند؟
لطفا بیشتر توضیح دهید. باتشکر
پاسخ عباس عباسی قهرمانلو : سلام
عرض کردیم که شایعه ای برایشان درست کرده بودند. مهم نیست هر چیزی که هست مهم این است که بدانید شایعه بوده و اگر درباره ایشان حرف و حدیثی شنیدید بدانید که دروغ است.
هم دوره
چهارشنبه 3 آذر 1395 02:27 ب.ظ
با سلام خدمت جناب آقای دکتر عباسی- من از همکلاسی های اقای سعادتی بودم و میدونم که اخلاقشون طوری هست که به راحتی با دیگران صمیمی می شوند و ارتباط صادقانه خوبی رو برقرار می کنند اینکه دیگران با اقای سعادتی خوب هستند به مذاق خیلی ها خوش نمیاد و تحمل پیشرفت ایشون براشون سخت است ولی چیزی که معلومه اینه که ایشون همیشه ادم موفقی هستن تا چش دشمنانش در بیاد - نمیدونم شایعه چیه ولی هر چی هست اون طرف از ضعف و حسودی خودش در اورده
پاسخ عباس عباسی قهرمانلو : سلام
اتفاقا بنده که حدود یک ماهی است با ایشان رابطه دوستانه دارم ایشان را فرد مودب و محترم و دوست داشتنی شناختم. همیشه آدم های موفق دشمنان زیادی دارند. بخاطر اینکه این بحث ممکن بود برخی ناراحتی ها پیش آورد از ذکر آن خودداری کردم.
داوطلب
شنبه 29 آبان 1395 03:26 ب.ظ
سلام خدمت دکتر عباسی- همچنین از آقای دکتر سعادتی هم بابت راهنمایی هاشون تشکر می کنم- خواستم بدونم چرا سایر افراد همکاری نمی کنند؟
پاسخ عباس عباسی قهرمانلو : سلام
چون این عزیزان از آبان ماه وارد دانشگاه شدند درس هایشان عقب افتاده است و برنامه های درسی سنگین دارند. با شناختی که از قبول شدگان دارم فکر نمی کنم دلیل خاص دیگری مطرح باشد اما به هر حال بنده سولات را کم کردم و طوری پرسیدم که زیاد وقتشان را نگیرد.
رضا
شنبه 29 آبان 1395 01:30 ب.ظ
با سلام و احترام
ممنون و سپاسگزاری از جناب سعادتی و جناب دکتر عباسی بابت مصاحبه
افرین آقای سادانی تبارک اله داری به تلاش و پشتکار شما و خوشا به حالت
من تا الان دوبار آزمون دادم ولی تا الان قبول نشدم الحق والانصاف قبوب شدن در این رشته واقعا سخته رقابت سنگین و کسانی که قبول میشن واقعا تبارک الله دارند.
ببخشید سیمای مرگ و میر در ایران را از کجا می توان تهیه کرد؟
ممنون
پاسخ عباس عباسی قهرمانلو : سلام
خواهش می کنم. بله قبولی این رشته بسیار سخت و نفس گیر و در قیاس با رشته های مشابه وزارت بهداشت رقابت فوق العاده سنگین تر است.
در قسمت معرفی منابع دکتری فایل ان را برای دانلود قرار داده ایم.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic